+ 48 501 93 66 00 biuro@kjt-domyzdrewna.pl

O NAS

Profesjonalne projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie pożądane są wśród osób, którym zależy na szybkim wybudowaniu wymarzonego domu za niewielkie pieniądze. Oferujemy Państwu prawdopodobnie najlepsze projekty domów z drewna w rozmaitej odsłonie. Proponujemy zarówno projekty niedużych domów jednorodzinnych, jak również większych domów wielopokoleniowych. Działamy szybko, a jednocześnie rzetelnie i niezawodnie. Realizujemy rozmaite wizje, uwzględniając zróżnicowane potrzeby użytkowników.

Nasze projekty są zawsze ściśle dopasowane do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klienta. Wyróżnia je duża funkcjonalność i optymalne rozplanowanie przestrzeni. Nasze domy z drewna to nowoczesne konstrukcje odznaczające się dużą ergonomią i spełniające najwyższe wymogi izolacji cieplnej. W zależności od preferencji Klienta, proponujemy projekty domów całorocznych i letniskowych o funkcji rekreacyjnej. Proponujemy obiekty parterowe oraz z użytkowym poddaszem, z podpiwniczeniem i garażem. Oferujemy projekty domów drewnianych, które wspaniale komponują się z otaczającą naturą i doskonale wpisują w różnego rodzaju krajobraz. Nasze domy świetnie komponują się zarówno z wiejskim, jak i typowo miejskim krajobrazem. Wierzymy w to, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom, a współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa satysfakcjonująca.

Dlaczego my?

Po Pierwsze – DOŚWIADCZENIE

KJT Domy z Drewna to firma która zdobywa doświadczenie od 1981r. TRZY DEKADY to wystarczająca ilość czasu aby wypromować markę…

Wcześniej zajmowaliśmy produkcją stolarki budowlanej oraz pracami stolarsko–ciesielskimi, z czasem specjalizując w budownictwie drewnianym. Wiedzę w technologii budownictwa drewnianego zdobyliśmy na uczelniach krajowych oraz w praktyce tam gdzie na drewnianych domach znają się na tym najlepiej, czyli w Skandynawii. Największe nasze doświadczenie zdobywa się poprzez realizację zleceń klientów.

Nasi klienci są największa naszą reklamą…

Ciągle udoskonalamy stosowane przez nas rozwiązania wprowadzając nowe technologie oraz rozwiązania usprawniające proces prefabrykacji i montażu realizowanych przez nas obiektów. Największy nacisk nakładamy na coraz większą prefabrykację realizowanych przez nas zleceń przez co możemy osiągać większą jakość przy minimalizacji kosztów, dzięki czemu nasze produkty są bardziej dostępne dla naszych klientów. Zatrudniamy tylko wyspecjalizowanych pracowników, których sami szkolimy dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość realizowanych przez nas obiektów.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży, nie podejmujemy się czegoś o czym nie mamy pojęcia. Z nami możesz budować bez obaw, staramy się zawsze zadowolić klienta. Uważamy, że najlepsza reklamą jest pozytywna opinia klienta.