+ 48 501 93 66 00 biuro@kjt-domyzdrewna.pl

BUDOWA DOMU

całoroczne, letniskowe, ogrodowe, altany, tarasy

Budowa budynków mieszkalnych i rekreacyjnych jest naszą główną działalnością, jednak możemy się pochwalić szeregiem realizacji innych obiektów budowlanych bazujących na konstrukcji drewnianej jak wiaty, budynki przemysłowe, altany itp. Budujemy również bazując na technologii tzw. z bali.

Dysponujemy parkiem maszyn sterowanych numerycznie co pozwala podejmować każdy projekt, bez względu czy jest on w technologii domu drewnianego czy murowanego.

Nasze realizacje budów charakteryzuje

Szybkość realizacji

Sami wytwarzamy prefabrykaty w naszej fabryce produkcyjnej.

Oszczędność

Stosunkowo niska cena realizacji oraz niskie koszty eksploatacyjne domu.

Wysoka estetyka wykonania

Dbamy o najmniejszy nawet detal.

Elastyczność konstrukcji

Odpowiednia konstrukcja domu drewnianego umożliwia w przyszłości łatwe modernizacje, przebudowy i rozbudowy.

Wysoka jakość

Wszystkie nasze obiekty wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, trwałością i niezawodnością.


Działamy:


SZYBKO

 

RZETELNIE

 

NIEZAWODNIE

 

Budowa całorocznych mieszkalnych domów drewnianych

Drewniane domy całoroczne biją dziś rekordy popularności. Z dnia na dzień stają się coraz bardziej pożądane. Coraz więcej osób decyduje się na ich budowę, doceniając szereg korzyści zdrowotnych, ekonomicznych i ergonomicznych drewna. Całoroczne domy z drewna tworzą swoisty mikroklimat, w którym poziom wilgoci utrzymany jest na odpowiednim poziomie. Latem gwarantują komfort, z kolei zimą zapewniają przyjemne ciepło. Można je budować niezależnie od sezonu, nawet zimą. Koszt wybudowania takiego domu jest stosunkowo niski. Odpowiednia konstrukcja domu drewnianego umożliwia w przyszłości łatwe modernizacje, przebudowy i rozbudowy. W przeciwieństwie do domów murowanych, całoroczne domy drewniane odznaczają się niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Dom drewniany całoroczny sprawia, że mieszkanie w nim jest czystą przyjemnością. Panujący w nim mikroklimat zapewnia zdrowie i doskonałe samopoczucie. Zaleta drewnianego budownictwa to także możliwość uzyskania niepowtarzalnych wnętrz przy wykorzystaniu naturalnie pięknego drewna. Z dumą możemy przyznać, że domy drewniane całoroczne, jakie oferuje nasza firma, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Uważamy, że najlepszą reklamą jest pozytywna opinia Klienta, dlatego też nasze całoroczne domy z drewna budujemy zawsze zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów. W zależności od Twoich preferencji, możemy wybudować domy parterowe z poddaszem lub bez niego. Możemy wybudować parterowe domy z garażem, a także domy dwurodzinne i wielopoziomowe.

Domki letniskowe z drewna

Marzysz o stylowym i klimatycznym domku letniskowym, idealnym na rodzinne wypady lub romantyczne weekendy tylko we dwoje? Oferujemy Ci estetyczne, komfortowe, zdrowe i ekologiczne domki letniskowe z drewna. Nasze domy drewniane letniskowe to idealna alternatywa dla drogich i nie zawsze przytulnych domów murowanych. Latem zapewnią Ci odpowiedni komfort, a zimą otulą przyjemnym ciepłem. Wszystkie nasze obiekty wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i dbałością o najmniejszy nawet detal. Oferowane przez nas domki letniskowe z drewna efektownie prezentują się w każdych okolicznościach przyrody. Z powodzeniem można postawić je nad morzem, w lesie lub blisko jeziora.

Do budowy domków letniskowych używamy starannie wyselekcjonowanych materiałów i doskonale zaopatrzonego parku maszynowego, który posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały wykończeniowe o maksymalnej trwałości oraz wysokiej energooszczędności. Z dumą możemy przyznać, że domki drewniane letniskowe, jakie oddajemy w ręce naszych Klientów są synonimem jakości, solidności wykonania i niezwykłej trwałości. Nasze domki letniskowe zachwycają niepowtarzalnym pięknem, zapewniają odpowiedni mikroklimat, w którym poziom wilgoci utrzymany jest na właściwym poziomie i pozytywnie wpływają na dobre samopoczucie.

Konstrukcje drewniane (domki ogrodowe, drewniane altany i tarasy drewniane)

Drewno jest surowcem, którym zachwycamy się od lat. Odpowiednio wykorzystane, nie tylko wpływa na estetykę otoczenia, ale również na dobre samopoczucie każdego z nas. Oferujemy Państwu prawdopodobnie najpiękniejsze konstrukcje drewniane w rozmaitym wydaniu. Budujemy domki ogrodowe, altany drewniane, a także tarasy drewniane i pergole drewniane. Wykonujemy również konstrukcje wiat drewnianych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak budować w systemie lekkiego szkieletu. Potrafimy robić to szybko i solidnie jednocześnie.

Wszystkie nasze konstrukcje wyróżniają się wysoką estetyką i solidnością wykonania. Są trwałe, niezawodne i wyglądają maksymalnie naturalnie. Nasze altany ogrodowe drewniane, domki ogrodowe, tarasy drewniane i inne konstrukcje to te elementy małej architektury, które umożliwiają pełny kontakt z naturą i wyznaczają komfortową przestrzeń do wypoczynku. Nasze konstrukcje drewniane pięknie dopełniają przestrzeń i wspaniale komponują się z otaczającą naturą. Ich wytrzymałość poparta jest najwyższą jakością materiałów i solidnym wykonaniem. Bogata oferta, jaką prezentujemy sprawia, że każdy z Państwa może wybrać rozwiązania, które spełnią indywidualne potrzeby i oczekiwania.